BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie Sunkius Gyvenimus.

Sako man bet jo gyvenimas nėra lengvas. Ir aš galvoju, kas iš tikrųjų ten sunkaus? Daro dalykus, kuriuos mėgsta, siekia tikslo, kuriuo patenkintas, kurio pats norėjo, būna su žmonėm, kurie jam patinka. Jis prisigalvoja problemų, kurių nėra, ir mėgaujasi jose murkdydamasis, vimteliu lyg žinočiau šį tą daugiau nei paviršiaus įtrūkimus. Bet iš kitos pusės – juk ir žinau. Žinau, kad visos jo „problemos“ kyla būtent iš to nepasitenkinimo esama situacija – kurią, beje, jis pats ir su(si)kūrė – ir visiškas nenoras tos situacijos keisti. Bet jam išties sunku, priduria ir jaučiu viduj kylantį pyktį. Sunku yra, kai tavo tėvas tave išvaro iš namų, nes prieš jį užstojai savo motiną. Sunku, kai tėvus augini kaip vaikus ir iš savo varganos ne pilno etato algos moki jų skolas. Sunku, kai tave išprievartauja, ir su tuo – ir po to kilusia depresija – turi dorotis visą likusį gyvenimą. Sunku, kai nebenori gyvent, ir bijai gyvent, tačiau kiekvienąkart, sugalvojęs būdą savižudybei, skambini draugei, kad tave išgelbėtų. Nes bijai ne tik gyvent, bet ir mirt. Sunku, kai tėvai išvaro iš namų, nes užstojai savo mergaitę, kol jie ją visų akivaizdoj kurva vadino. Sunku, kai artimieji miršta nuo perdozavimo. Alkoholio ar narkotikų, ne(be)svarbu. Va kas yra sunku. O jam yra klampu. Gyvenime viską gavęs, nieko savo rankom neturėjęs siekti. Skundžiasi tėvų meile ir rūpesčiu. Tikro skausmo nematęs markdinasi savo paties susikurtoj dramoj, mėgaudamasis ir primindamas sau apie gyvenimą dirbtiniu skausmu.

You don‘t get a pass because you had a hard life. We all had a hard life too.

—————————–

Naujas guolis jausmų išraiškoms >> https://www.facebook.com/Bohema-388436628184682/?ref=bookmarks

Patiko (8)

Rodyk draugams

komentarai (3) to “apie Sunkius Gyvenimus.”

 1. Kovas 26th, 2017 | 18:13

  Nesu tikras ar viską ką perskaičiau supratau teisingai, tačiau vistiek noriu pasakyti, kad nesvarbu kokia yra praeities ar kokios yra ar buvo aplinkybės, tačiau tu esi nuostabi nepaisant nieko. Tu esi kažkas gražaus tamsiuose gyvenimuose.

 2.   bohema
  Kovas 26th, 2017 | 18:29

  Man atrodo, kad visi mes esam kažkas gražaus tamsiuose gyvenimuose. Jeigu skausmas ir sunkumai nė vieno mūsų nepalaužė - mes esam stiprūs, mes esam drąsūs, mes esam verti to. Ir nepasiduoti, dievaži, tik nepasiduoti linkėčiau.
  Ačiū!! :))

 3.   nagerai
  Kovas 26th, 2017 | 19:22

  Šis didis žmogus, vaikštantis pasislėpęs žavios mergaitės kūne, yra kupinas gyvenimiško supratimo ir tikslių bei teisingų žodžių.

Rašyk komentarą