BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Visas pasaulio laikas.

Kaip atrodo laimingas žmogus?

skausmingai

Labai užtenka fizinius poreikius apgaubti moraliniais trupiniais ir kaip vyšnaitę ant itin saldaus deserto uždėti platesnę už patį mėnulį šypseną.

tačiau kodėl taip skauda

Norėjau išeiti. Pabėgti. Skaudėjo taip, kad nė nežinojau, ką su tuo skausmu daryti. Ką daryti su neištęsėtais pažadais. Labai norėjosi skausmą pasimerkti šalia dar nenuvytusių rožių, kad … kad nuvystų kartu. Kad išmesčiau kartu. Kad neskaudėtų, maldauju, kad neskaudėtų.
Labai norėjosi nusiplėšti nuo rankos JO pažadus simbolizuojančią apyrankę - norėjosi sulaužyti visus pažadus, kuriuos man sulaužė JISAI. Visus žodžius norėjosi išrėžti ant sienų, lapų, norėjosi viską išmesti, nes pakelti viską vienu metu atrodė siaubingai neteisinga. Neįmanoma. Ne.

tačiau

Jeigu mane įskaudino, nereiškia … nebūtinai … Žmogiškumas man yra svarbiau už viską. Niekada nepateisinsiu, nesuprasiu ir neatleisiu žmogui, kuris nesilaiko savo žodžio. Pasitikėjimas ir atvirumas - du kertiniai pamatai, atvedę mane iki čia, kur, kaip ir kokia esu dabar. Ir aš nenusileisiu. Nenusižeminsiu iki JO paties lygio. Jeigu iš pykčio sulaužyčiau visus pažadus … Ne. Ir toliau laikysiuos savo žodžio. Tikėsiu tuo, ką dariau. Ką darau. Nes kitaip … Kaip kitaip galėsiu sau į akis pažiūrėt?

Kaip atrodo laimingas žmogus?

O jeigu laimė netikra?

… o jeigu aš …

Mes turim visą pasaulio laiką. Kartodavo man nuolat.
Kartodavau ir aš.
Bullshit.
Laikas yra nepasotinama iliuzija. Kvailas pasiteisinimas besotėms savimeilėms.

Dievaži, kaip tu man patinki.

O jeigu viskas, ką taip kruopščiai dėliojam savo gyvenimo scenarijuose,
tėra buka iliuzija ir … iš tikrųjų mes turim tik vienas kitą?
Kodėl tada …
Alkani vilkai nekanda taip skaudžiai, kaip žmonės.

Rodyk draugams