BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kažkaip ten kitaip vadinasi

šiltas, jaukus, cinamonais ir obuoliais dvelkiantis. garsiai, kaip pats ruduo:

Buvau išėjus pasivaikščiot. Kaimynų stogais ir visai ne savo keliais. Ir taip gerus du mėnesius. Ar tai pusė metų. Bet kai Saulė ėmė iš manęs reikalauti kasdienės šypsenos (kuri vis dar vaikščiojo kažkur aplink jazminų laukus) ir vietoj viskas-bus-gerai tiesiog paguodžiančiai ir palaikančiai apkabindavo - nutiko lūžis. Supratau, kad skubu-turiu-tiek-daug-darbų-nieko-nespėju-nežinau-kada-gyvensiu mano būdui visai neveikia. Kodėl? Neliko laiko kvailom rašliavom, idealistinėm knygom ir išlaisvinančiam anime. Pamiršau įtraukti ir “kvėpuok”. Kas iš manęs liks, jeigu atsisakysiu savęs? Neprisimenu, kada mačiau mėnulį.

- Nes aš masė, va kodėl.
– Nesi tu masė.
- Tokia, kaip ir visi. Pilkuma.
– Prisimeni, kuo tiki? Kai susipažinom, prisimeni, kuo sakei, kad tiki??
- … Vienaragiais ir rožiniais drambliais …
Vis dar tiki?
- … Taip
– Masė netiki vienaragiais, niekas netiki vienaragiais.

Ir kažkaip nenusakomai šilta pasidarė. Nes net visai ne todėl, kad aš - ne kaip visi, o dėl to, kad kažkam dar, be manęs, irgi patinka vienaragiai. Šyyyyyypt.*
Ir ruduo aplankė, žiemos kvapais ir žvarba, ir lemputėm apsiraistęs, Džiugesį kartu su savim atsivesdamas. Nors šiuo metu pas mane Liūdesėlis vieši ir vienoj lovoj miegam, pasirodo, tryse kažkaip tilpt irgi gebam. Lova didelė, matyt.

Rodyk draugams

bam. bau vau

Kol vieni žaidžia rudeninę depresiją - aš žaidžiu namus. Vėl vidury nakties persistatau baldus - nes gi du mėnesiai jau limitas - ir einu skalbt svetimų džemperių …

Paskutiniu metu, kol žmonės nedėkingai rudenį kaltina dėl visų juos ištikusių negandų - tokių kaip bloga nuotaika ir panašios išgalvotos nesąmonės - nes nu kaip gi tokia saulė ir tokios spalvos gali kam nors kelti depresiją??? Seriously, people…. - savo ruožtu aš bandau susigyventi su labai keistu, Žmoniją ištikusiu fenomenu, kuris veikia tu-man-patinki-tačiau-mano-nematomi-draugai-sako-kad-nieko-nebus-todėl-aš-susiradau-kitą-o-bet-tačiau-aš-tave-vis-tiek-myliu principu. Nors kuolu per galvą – nesuvokiu. Ypač tos dalies, kur žmogus pats sau tyliai ramiai nusprendžia, kad va, nieko tarp mūsų nebus, reikia judėti toliau. BAM. Iš kuuuuuurrrrr?????

Tuo tarpu rudeniui įsipaišant raudonai į klevų lapus, aš … …. aš. Heh. Štai tada aš pirmąsyk taip aiškiai ir supratau, kad neįmanoma gyventi tokiame mažame miestelyje nieko nemylint, vien tiktai žiūrint, kaip gyvena ir myli kiti.

Rodyk draugams

Zuikiau, noriu Kalėdų ….

Ar kada nors eidamas gatve ir matydamas tuos visus žmones pagalvojai, kad kiekvienas jų bent kartą gyvenime buvo įsimylėjęs be atsako? Ir įsimylėjęs ne simpatijos prasme, kuri trunka mėnesį ar du. Nop. Omeny turiu tikrų tikriausią meilės formą, kai kraujuoja tavo širdis. Metus … ar du. Ar visą likusį gyvenimą. Niekas negali užgydyti sužeistos širdies - nepaisant visko, ką darai tam pasiekti. Ar to išvengti pirmoje vietoje. Ar kada nors, eidamas gatve, pagalvojai, kad visi žmonės be išimties, krūtinėj nešiojasi sužeistą širdį? Ar tavęs tai negąsdina??

- - -

- - -

Sėdėjom ant palangės trise - Aš, Katinas ir Nematomi Draugai. Vienas jų klausia:
- Ar tau nebaisu, jog ir be tavęs pasaulis sukasi? Juda toliau ir progresuoja.
– Man baisu, jog Kažkieno pasaulis be manęs iš tikrųjų sustotų. Trumpam. Dienai, savaitei ar dviem. O tada jis paprasčiausiai vėl pradėtų suktis - lyg niekas nė nebūtų pasikeitę. Va, kas yra iš tikrųjų baisu ….

Rodyk draugams

Geriausiais Draugais mes vadinamės

Daina kaip žmogus, kuris niekada neįskaitė savęs mano žodžiuose. Daina - ‘mano’ Beprotis. Kuris niekada čia savęs neras.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Pradėkim nuo to, kad aš visada tikėjau draugystės tarp vaikino ir merginos galimybe. Turbūt daugiausiai dėl to, kad pati turėjau savo asmeninį geriausią draugą. Tą, kuris buvo vyresnis-brolis-kurio-niekada-neturėjau ir jis būtų galėjęs išspardyt-subines-visiems-kurie-mane-įskaudintų. Dar ir dabar išspardytų, jeigu atvirai, bet ne apie tai. Aš puikiai suvokiau rizikingumą šios draugystės – visada būna arba-arba padariniai, kurie reiškia vieno arba kito įskaudinimą. Arba įsiskaudinimą. Negeisti priešingos lyties net menkiausiu požiūriu prieštarauja visiems gamtos dėsniams ir genams, ir dar velniai žino kokioms visatos taisyklėms bei normoms, o-bet-tačiau pripažinkim, jog mes, maištininkai iš prigimties ir aš-ne-kaip-visi individai, turim tas taisykles, normas, genus ir dėsnius sulaužyti. Visus vienu metu, prašyčiau, jei tik fiziškai įmanoma.

Nepamirškim Kiaulės, kuri visada, visada, visada įkiša savo nosį ten, kur nereikia, ir viską apverčia aukštyn kojom. Kelis kartus. Taip ir šį kartą toji gyvenimo Kiaulė pasirodė viską iškreipdama aš-nebesupratu-mūsų-santykių-juk-turėtume-būti-draugai-bet principu.

Anksčiau tam žmogui galėdavau papasakoti savo berniukiškas problemas, būti savimi ir … ir viską, o dabar visi man per prasti, visi vyrai mulkiai ir vienintelis, su kuriuo būčiau laiminga, ir pats geriausias man yra JIS. Dabar aš jo saulė, saulytė, šiluma ir jaukumas. Dabar jis nepaleidžia manęs apkabinęs, numuštų bet kurį, kuris tik pažvelgia į mano pusę gatvėje, o apie mano asmenines simpatijas ir jausmus net nepradėsiu, nes tai nebėra mano pačios pasirinkimas ar … netgi galimybė. Tai tabu – nes viskas, kas gali būti, yra tik jis jis JIS.

Visada prisimenu mūsų pokalbį oro uoste, kai pažadėjom vienas kitam neįsimylėti.
- Aš net nenorėčiau santykių su tavimi. Viskas būtų super gražu ir panašiai, bet ne.
– Kodėl? Klausiu tik iš smalsumo.
- Nes … Nors taip ir neatrodo, bet tu būtum ta, kuri sudaužo širdį man. Aš žinau, kad vieną rytą tavęs tiesiog neberasčiau.
Ir tai tiesa, po velnių.

Jis nenorėjo santykių su manimi vien dėl to, kad išlaikytų mane šalia. O dabar kuria santykius be mano sutikimo, taip mane skatindamas pabėgti nuo jo į kitą pusę. Bam.

Rodyk draugams

‘Kažkokio nesveiko veido tu’

Kol aplinkiniai manęs klausinėja tokių įdomių dalykų kaip „tu valgai ką nors? Atrodai išbalus“ arba „kada paskutinįsyk miegojai?“, aš sau ramiai gyvenimą sprendžiu batų problemom. „Aš nenoriu nieko panašaus į tai, ko noriu iš tikrųjų. Čia tas pats kaip … kaip norėti conversų. Baltų. Čiučiuką aukštesnių. Bet nerasti būtent tokių, todėl nusipirkti ką nors panašaus. Gal net nevisai balto. Ar nevisai conversus. Aš nenoriu panašių batų, aš noriu batų.“

- Kas yra sėkmė?
– Vidury nakties ant grindinio rasti veikiantį žiebtuvėlį prisidegti paskutinei cigaretei,
kai tavasis pavedė sugesdamas.

Įsivaizduok, turi mėgstamus batus. Visi mes turim mėgstamus batus, tik ne visi juos turim pas save. Taigi. Įsivaizduok, turi sau mėgstamus batus. Juos prižiūri, džiaugiesi … mėgsti. Ir vieną dieną gauni naujus batus – kurį laiką senuosius pamiršti. Bet ilgainiui tu vėlei sugrįžti prie savo mėgstamųjų – ir ar tai yra blogai? Kartais išeiti pasivaikščioti su naujais batais?.. Gali būti visai naudinga, tiesa?

- Tu kaip pats patogiausias batas!!
– Kąąą??!
- Na … tu kaip sportbatis. Visi mėgsta sportbačius.

Jeigu laimė nesišypso, pakutenk ją. Pakutenk … Prie šito visada sau mintyse pridėdavau „bet jeigu laimė nejautri?“. Vis tiek kutenu.
Pirštų galiukais, tyliai tylutėliai. Kai sienas apipaišai kalendoriais, tikslais ir jūros kvapais … vidury nakties … ilgainiui supranti, kad bandai nuo kažko pasislėpti. Arba tau tiesiog nepatinka tavo sienų spalva. Tavo. Murzinai žalia. Net nebe žalia. Kai gyveno kiti žmonės ir vėžlys – tada gal dar ir buvo žalia. Kažkada, kai žalia buvo pati gražiausia pasaulio spalva. Kaip žolė. Ar laisvė. Minkšta ir kvepianti. Tinkanti lakstymui basomis ir netgi angelų „gaminimui“. Rudenį. Nes kada gi dar?..
Sentimentai. Nostalgija. Liūdesėlis ir … ir Niekas. Kurtinantis, kaip pati garsiausia tyla. Sidabriniai pilkas, va kaip.

Mažytis mažulytis.
Spindulėlis akių mėlynėj.
Šypsnis.
- Ar tu … laimingas?
– Kaip … apibūdintum laimę, pasakyk??
- ….. ar … kutena??
Šypso.
– Vėl smilkalai pas tave, tačiau nebe jazminų. Ar tave … kutena iš naujo?
Matyt, mano laimė nebekvepia jazminais tiesiog.

Rodyk draugams