BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Antros dienos aktualijos

Mano namuose žmonės pykstasi ir skiriasi. Mano namuose žūva norai, viltys, motyvacija ir žmonės. Mano namus gaubia juodi auros šešėliai. Mano namuose telkiasi pilki cigarečių ir kavos dūmai, sūpuoja kartu su sūpynėm po obelim ir neleidžia pamiršti, kaip viskas paikai laikina. Mano namuose žydi alyvos ir jazminai, ir pienės, ir bijūnai dar, o lietus bučiuoja langų stiklus skambant pavieniams širdies dūžiams, primenant, kad dar čia, dar dabar, dar truputį.

If you ever find yourself in the wrong story, leave.

Su E. kasdieniškai susitinkam puodeliui kavos ir labai įprastai nukeliaujam iki pirmo pasitaikiusio vandens telkinio. Egzistencialiai* kalbam apie meilei užverbuotą pasaulį ir visuomenę, ieškančią antros pusės (aka meilės), nes seksas. Iš esmės visuomenė mums pastato palei nosį nupaišytą paveikslą, kurio visa esmė, prasmė ir vertė - šeima. Nes viskas, ką darai, apie ką svajoji, ką taupai, kur eini, kodėl tobulėji, vienokiu ar kitokiu būdu sueina į vieną ir tą patį galutinį tašką - šeimą. Nes tik turėdamas šeimą** būsi pilnavertis visuomenės atstovas/narys/sraigtelis.
Kaip aplinka priima vienišius? (Ne)tiesiogiai stumia susirasti partnerį. Kodėl tu vieniša? Esi sociali, protinga, graži, turi draugų, veiklos, nesi geek’ė, bet turi katiną ir neturi vyro - kas su tavim negerai??‘ “Man paprasčiausiai nesinori bet ko”- nėra visuomenėje priimtas atsakymas. Tolimesni pasirinkimai visi du - “esu darboholikė” arba nusiperku penkiolika kačių ir gyvenu pasmerktą senmergystei gyvenimą. Galų gale, imant eilinį, statistinį vienetą atitinkantį individą, vienumas*** nėra priimtinas jokiais būdais, nes tai, kad negebi susirasti partnerio, perša išvadą, kad su tavim kažkas negerai. Ir negerai ne dėl to, kad turi truputėlį kitokį mąstymą ir tau taip lengvai nebuvo praplautos smegenys lygtim laimė=meilė=pora, o negerai paprasčiausiai dėl to, kad iškrenti iš šio dailiai veikiančio mechanizmo konteksto.
* Čia tipo intelektualiai apie egzistenciją
** Šitoj vietoj asmenų kiekis neapribojamas skaičiais, apart to, kad turi būti minimaliai du žmonės - galų gale, tai tegali būti vaikinas ir mergina
*** Neturėjimas ‘antros pusės’

Do you not understand?
I will not settle for anything less than a soul-deep, electrifying connection.

O galiausiai, tai aš tik šoku tyliai, garsiai pasileidus muziką. Nes pavasaris; ir žydi viskas, ir lietūs lyja, ir žmonės myli, ir katinai kniaukia; ir aš dar visai nepasirengus nei sesijai, nei darbui, nei žmonėms, nei santykiams, nei gyvenimui apskritai; nu nes skaityti knygas autobuse, klausyti sentimentalios muzikos, šokti prieš lietų, per lietų, po lietaus, gerti kavą priklausomai nuo nuotaikos su cukrum ar be, ir išvis, apsikabinti plunksnom ir įsivaizduoti, kad galiu skristi - visai į suaugusio žmogaus priimamus sprendimus neįsipaišančios smulkmės. O ir gėlių niekada nepalaistau.

DIFFERENT IS BEAUTIFUL

- bo.

Rodyk draugams