BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vyrai vs santykiai

- Bet juk, ko gero, kitaip ir nebūna,- beria savo išminties ir patirties perlus E. po to, kai papasakoju jam liūdną mes paskubėjom-susiradau kitą-nepavyko-grįžtu pas tave-ką man dabar daryti? meilės istoriją. - Vyrai visada turi atsarginį variantą. Juk jeigu nepavyks su viena, visada bus ir antra.
- Bet jeigu turi vieną, kokio velnio tau antra?- nesuprantu vyrų logikos. E. berniukiškiems pokalbiams – idealus variantas. Perėjęs nuo pirmosios meilės iki įskaudinimo, nuo tikros meilės iki vienanakčių pažaidimų, nuo galvos pametimo iki ….. Nesakau, kad visus tuos dalykus pateisinu ar suprantu … tiesiog po šitiekos metų pažinties, šis tas apie jį man yra aiškiau nei tik narcizistiniai standartai, į kuriuos jį paprastai įbruka visuomenė.

Pagal šį pietietišką seksualinį modelį susiformavo ne viena vyrų karta, jų žvilgsniai įkyrūs, jie gašlūs, nesugebantys palaikyti sveikų santykių su mylima moterimi, prieštaringi, jie poligamai, pavyduoliai – moterys privalo sėdėti namuose!, maskulinistai – moterys privalo sėdėti namuose!
– A. P.

Nesakau, kad apie vyrus išmanau daug – daugelis dalykų man vis dar nesuvokiama. Nesuvokiama, kaip jie gali taip lengvai švaistytis meilės žodžiais, kurie iš esmės juk viską ir pakeičia. Kaip jie gali tave mylėti, bet pamiršti paskambinti. Kaip gali tave dievinti, bet ieškoti pasitenkinimo su kita.
- Tu tobuliausia moteris, kokią esu sutikęs,- murkia tasai individas mano draugei į ausį ir josios ryžtas jam neatleisti grėsmingai susvyruoja.
- Ką darysi, kai tai pasikartos?- šnypščiu iš kitos pusės it velniukas ant peties.- Ką darysi, kai jis vėl susiras kitą, nes jūs šiek tiek paskubėjot??
Numoja ranka ir toliau murkdosi jojo purvinose pagyrose.

<…> Mąsčiau apie jos žodžius „malonu patikti“ … Kodėl yra tokių žodžių, šiaip ištartų, pasakytų, o aš manau, kad tie žodžiai viską nulemia, ir norėčiau sužinoti, ar moterys, ištarusios viską nulemiančius žodžius, jaučia, jog nepritapimo jausmas išnyksta.
– A. P.

- Nebijok, tau tokie dalykai negresia,- bando malšint mano įtūžį E.- Tu per daug apgalvoji dalykus, kad leistumeis būt įskaudinta. Tu nesileidi būt įskaudinta.
Bet įsimylėjus aš juk pasidarau kvaila.

Rodyk draugams

Gyvenimo ypatumai.

Puodelis išslysta ir garsiai tekšteli žemėn, išsibarstydamas man palei kojas dalimis. Nė nepajudu. Ar iš tikrųjų dabar turėčiau jį surinkti? Jeigu puodelio sudužimą lygintume su gyvenimo byrėjimu, šukių rinkimas ar nerinkimas – esminis viso ko taškas. Kažkada radau mintį, kad galbūt, iš tikrųjų, tų išbyrėjusių, nepavykusių gyvenimo šukių nereikėtų rinkti – reikėtų jas palikti ten, kur yra. Bet vėlgi, jeigu gyvenimo „šukes“ lygintume su puodelio dalimis … ar aš nesusipjaustysiu kojų?

Pastaruoju metu didžias savo gyvenimo problemas sprendžiu perfiltravus jas per buitinius dalykus. Viskas pasidaro daug elementariau. Daug paprasčiau. Pavyzdžiui, nevykusius santykius sulyginu su batais, kurie spaudžia. Jeigu batai trina iki pūslių, pravaikščiojimas negelbėja, o pleistrų klijavimas nebepadeda, tai nusiperku naujus batus, tiesa? Tai kokio velnio turiu kankintis su spaudžiančiais santykiais? Santykių žaizdų pleistru juk neužklijuosi. Tik dar neradau palyginimo atvejui, kai moters nuomonė vyro atžvilgiu nieko nereiškia, jeigu ji patinka vyrui, bet sukeitus vaidmenis vyro nuomonė tampa esmine, jeigu jam moteris nepatinka. Čia tik sugebu ištraukt feminizmo kortas, bet jos taip paprastai visko neišsprendžia.

O kalbant apie batus ir buitį, tai kai dūžta puodelis, reikia turėti labai gerus, nespaudžiančius batus, kad apsaugotų kojas nuo žaizdų. Ah, you see what I did there, huh?

- Tau tikrai prisireikė kakavos antrą nakties?- stebiu, kaip renka mano gyvenimo šukes, o aš nejudu. Visai kaip gyvenime, kai tikiuosi, kad viskas susitvarkys savaime. Puikus dalykų sprendimo būdas, tiesa?

Ir aš dažnai antrą nakties gelbėjuosi puodeliu kakavos arba arbatos, nes miegas gelbėja tik dieną. Beje, dieną aš dažnai einu miegot – ypač, kai būna pikta. Velniškai sveika numiegoti pyktį. Arba liūdesį. Tokie dalykai paprastai neskęsta alkoholy, kas yra dar vienas galimas sprendimo būdas.

- Žinai, tu gali jam paskambint ir paklaust, kas vyksta. Arba gali palaukt, kol pats užsimanys apie tai kalbėti.

- Arba galiu pagamint vudu lėlę ir ją badyt,- dar vienas genialus mano problemų sprendimo būdas. Keista, kad tokiais savo sprendimais sugebėjau atsikapanot iki šitos savo gyvenimo vietos, kurioj esu dabar. Ir niekada nepaskęst.

Kažkada, dar turbūt vaikystėj/paauglystėj, labai tikėjausi būti suaugęs ir subrendęs žmogus, kad galėčiau savarankiškai priiminėti sprendimus ir niekas to nedarytų už mane. Dabar mielai susivyniočiau į pledą ar du ir neišlįsčiau iš urvelio iki pavasario pradžios. Beje, visai neprieštaraučiau, jei kas nors už mane ir visus dalykus sutvarkytų, ir dar už rankos palaikytų prieš užmiegant. Va tau ir noras kontroliuoti.

Rodyk draugams