BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie Iš(si)gelbėjimą.

Ir aš ilgai dar klijuodavau sau sulūžusios, niekam nebereikalingos lėlės etiketę – tos, kurią nugrūda kur tais į tolimiausią kampą palėpėj ir nusiperka naują. Tos, kurią randa naujai atsikraustę žmonės, kai senieji išsikrausto palikę nereikalingus daiktus taip ir neišmestus. Nes tie nereikalingi daiktai net nėra tiek svarbūs, kad juos prisimintų ar pasivargintų išmesti. Tad išmeta naujai atsikraustę gyventojai, nes jiems sulūžusių daiktų irgi nereikia.

Karts nuo karto bando mane kas nors suklijuoti. Pleistru ar lipnia juostele. Bet aš vėl pabyru dalimis – nes juk sulūžus. Ir mane vėl išmeta.

O tada savo išbyrėjusias dalis aš susirenku pati. Klijuoju į joms prideramas vietas arba, priešingai, atrandu naujas, kur joms labiau dera. Kur atrodo gražiau. Ir rinkdama savąsias dalis aš suprantu, kad lūžiai ne visada yra blogai. Jie sugyja – gal lėčiau, gal ilgiau užtrunka – bet jie sugyja ir aš vėl tampu visa. Su rankom, kojom ir širdim. Ir kvėpuoju pilna to purvo, kurį palikai, bet naktim jau miegu. Ir rytais aplanko ramybė, kad viskas bus gerai – ir aš išsikapanosiu.

Ir turbūt pirmąkart gyvenime iš tikrųjų suprantu, ką reiškia „viskas bus gerai“.

Rodyk draugams