BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie Ilgesį Sau.

pamiršau rašyti.

įsisukau į rimto, suaugėliško žmogaus karuselę, kuri išsunkė mane iki giliausių sielos gelmių. išgręžė taip, kad nebesu tikra, kas esu. ar buvau. ar tai, ką darau, esu aš. ar tai, kas buvau prieš metus, džiaugtųsi tuo, ką mato dabar. kuo tapau dabar. o kuo tapau?

eilinįkart pardaviau save už kelis grašius, nuolat brukdama sau juk man patinka, ką darau, mintis, naudodama saviįtaigą per pasiteisinimus, kad tai, ką darau, yra teisinga. taip turi būti. turiu būti atsakinga.

bet karts nuo karto paviršiun išnyra tylus, prislopęs, pakimęs balsas. ar tikrai? ar tikrai tai, ką darai, yra tavo? ar tai tu? ar jautiesi laiminga, ar tik sakai, kad tai laimė?

trumpas akimirkos džiaugsmas, apsivijęs kojas ir rankas, apsimetantis laime, kad liaučiausi ieškoti. ir liaujuosi.

atsisakiau savo vienatvės vardan didesnio gėrio ir … pamiršau, kada buvo rytas, kai galėjau sau leisti neskubėdama išgerti kavos. pamiršau, kada buvo pusvalandis, kai galėjau skaityti nevejama laiko. pamiršau, kada vakare ėjau pasivaikščioti viena sau pati. pamiršau, kada galėjau rinktis nepaisydama kitų. kada galėjau daryti kažką savo pačios malonumui. kada rašiau. tylėjau.

tiek daug svarbių dalykų dingo iš mano gyvenimo. nė pati nepastebėjau, kaip vienas po kito jie išsekė paskui Vienatvę, kuri su ašarom akyse paliko mano namus. viso ko kaina? bandydama balansuoti ant plonytės linijos, iš tikrųjų praradau ją tolimiausiam horizonte ir pasukau svetimu, man visai nepriimtinu keliu. kam? kad nebereikėtų teisintis. bet teisinausi dar daugiau.

pamiršau rašyti. mintis. jausmus. laiškus.

Patiko (3)

Rodyk draugams

1 komentaras to “apie Ilgesį Sau.”

  1. Balandis 12th, 2019 | 17:46

    Pasiilgau tavęs.

Rašyk komentarą